Ученици првог, другог, трећег и четвртог разреда изборних група предмета умјетност и визуелна комуникација, екологија и романске везе посјетили су Музеј града Будве.

Тим поводом имали су прилику да чују предавање о историјату града и да одгледају актуелну поставку Музеја. Након тога говорили су и о утицају урбанизације на околни водени и копнени екосистем и правили поређење модерне архитектуре са медитеранском архитектуром. На овај начин направљена је и корелација између предмета умјетност и визуелна комуникација и предмета биологија. Слободно вријеме ученици су искористили за шетњу и дружење.

УЧЕНИЦИ ПОСЈЕТИЛИ МУЗЕЈ ГРАДА БУДВЕ Ученици првог, другог, трећег и четвртог разреда изборних група предмета умјетност...

Posted by JU Gimnazija "Slobodan Škerović" on Thursday, 14 April 2022