Ученица одјељења II-E3 Анастасија Вукашиновић остварила је узоран резултат на Зимском првенству ВПСЦГ у пливању (на малим базенима) које се одржавало од 19. до 20. марта у Будви.

На поменутом такмичењу ученица је освојила седам медаља: златну и сребрну на 200 м – прсни стил; сребрну на 100 м – прсни стил; бронзану на 50 м – прсни стил; бронзану на 100 м – мјешовити стил;  бронзану на 4 x 50 м – слободни стил; сребрну на 4 x 50 м – мјешовити стил. Такође, ученица је освојила пето мјесто за најбоље пливачице у категорији омладинаца.

Гимназија честита ученици на изванредним резултатима и охрабрује је у даљем напредовању.

УЧЕНИЦА АНАСТАСИЈА ВУКАШИНОВИЋ НИЖЕ МЕДАЉЕ У ПЛИВАЊУ Ученица одјељења II-E3 Анастасија Вукашиновић остварила је узоран...

Posted by JU Gimnazija "Slobodan Škerović" on Thursday, 14 April 2022