Aleksandra Ražnatović
Željko Milić
Sanja Matović

Marija Mitrović

Završila sam Filozofski fakultet-Odsjek za fizičko vaspitanje u Nikšiću. Pripravnički staž sam započela u O.š."Radojica Perović" gdje sam i radila još 2 školske godine. Radno iskustvo sam sticala jos u O.š."dr Dragiša Ivanović, Oš." Milorad Musa Burzan", O.š. " Vlado Milić" i O.š. "Sutjeska" i u JU Gimnaziju "Slobodan Škerović". Kroz sad već trinaestogodišnji radni staž iza sebe, a zajedno sa učenicima imam jako puno nagrada koje smo osvajali kako na državnim tako i na Opštinskim takmičenjima. Kao koordinator Atletske sekcije nastojim da sa svojim učenicima ispratim sve aktivnosti koje se održavanju iz oblasti Atletike. Imam jako dobru saradnju sa Crnogorskim školskim sportom, Glavnim gradom i Sekretarijatom za sport i kulturu koji su nosioci ovakvih takmičenja.

-svoje zvanje sam unaprijedila u zvanje Mentor

Ivan Terzić
Marko Rajković