Ученици Гимназије и чланови клуба „Montenegro Stars” Вук Вулетић (II-С3), Тијана Драговић (II-Б), Сара Драгојевић (II-Х) и Анђела Недовић (I-Б) остварили су одличне резултате на трећем таеквондо турниру „Ulcinj Trophy” који је одржан 28. маја ове године.

Сара Драгојевић наступала је у дисциплини форме и освојила друго мјесто, док је Анђела Недовић, у истој дисциплини, заузела треће мјесто. Вук Вулетић и Тијана Драговић такмичили су се у дисциплини борбе. Вулетић је након двије побједе у мајсторској А класи освојио друго мјесто, док се Тијана Драговић такмичила у Б класи, у категорији -55 кг, и освојила друго мјесто.

Остварени резултати наших ученика посебно завређују поштовање ако имамо на уму да је на такмичењу учествовало 550 такмичара из пет држава.

СЈАЈНИ РЕЗУЛТАТИ НАШИХ УЧЕНИКА НА ТАКМИЧЕЊУ У ТАЕКВОНДУ Ученици Гимназије и чланови клуба „Montenegro Stars” Вук...

Posted by JU Gimnazija "Slobodan Škerović" on Thursday, 2 June 2022