Učenici Gimnazije i članovi Taekvondo kluba „Montenegro Stars”  Vuk Vuletić (II-S3), Sara Arifović (IV-B) i Sara Dragojević (II-H) učestvovali su na međunarodnom taekvondo turniru „Otvoreni kup Bosne i Hercegovine” koji je održan u subotu, 26. marta, u Sarajevu.

Vuk Vuletić se nakon dvije dominantne pobjede nije takmičio u finalu zbog povrede, te je na kraju osvojio srebrnu medalju u kategoriji junior do 73 kg. Sara Arifović i Sara Dragojević takmičile su se u disciplini forme u individualnoj kategoriji i osvojile bronzane medalje.

Ovi uspjesi naših učenika posebno su dragocjeni ako imamo u vidu da je takmičenje okupilo oko 550 takmičara iz šest država i 41 kluba. Gimnazija čestita učenicima na osvojenim medaljama i ohrabruje ih u daljem napretku.