Desete Državne kvalifikacije za Međunarodnu filozofsku olimpijadu, koje organizuje Udruženje profesora filozofije, održane su u subotu, 26. marta, u prostorijama Gimnazije „Slobodan Škerović”.

Takmičenju je pristupilo petnaest učenika iz šest crnogorskih srednjih škola ‒ Gimnazije „Niko Rolović” (Bar), SMŠ „Danilo Kiš” (Budva), Gimnazije „Kotor” (Kotor), Gimnazije „Stojan Cerović” (Nikšić), SMŠ „25. maj” (Tuzi) i Gimnazije „Slobodan Škerović” (Podgorica).

Učenik naše škole Petar Rakočević ostvario je uzoran rezultat na takmičenju. U jakoj konkurenciji on je izborio četvrto mjesto u konačnom plasmanu.

Škola čestita učeniku na ostvarenom rezultatu i izražava zahvalnost na ukazanom povjerenju da bude domaćin ovog značajnog takmičenja.

ODRŽANE X DRŽAVNE KVALIFIKACIJE ZA MEĐUNARODNU FILOZOFSKU OLIMPIJADU Desete Državne kvalifikacije za Međunarodnu...

Posted by JU Gimnazija "Slobodan Škerović" on Tuesday, 29 March 2022