Zadatak članova sekcije „Kreativno pisanje” jeste da pišu kratke priče. Kao što je pisanje proces, tako je i čitanje „put”.

Nakon čitanja u Bijelom Polju, organizovan je susret literarnih kreativaca u JU „Zahumlje”, gdje su naši učenici (Sofija Kirsanov, Luka Čelebić, Nađa Lalović, Maša Radenović, Petar Vlahović i Anđelika Ivanović) zajedno s članovima Književnog kluba „Poenta Poetika”  čitali autorsku kratku prozu i poeziju. Zahvaljujemo se JU „Zahumlje” i rukovodiocu Goranu Radojičiću na izuzetnoj organizaciji događaja, a nadamo se da su srednjoškolci iz Nikšića, koji su prisustvovali čitanju, inspirisani da i oni uplove u kreativne literarne vode.

SUSRET U „ZAHUMLJU” Zadatak članova sekcije „Kreativno pisanje” jeste da pišu kratke priče. Kao što je pisanje proces,...

Posted by JU Gimnazija "Slobodan Škerović" on Saturday, 5 June 2021