U petak, 25. marta, predstavljen je veb-sajt nastao kao rezultat saradnje nastavnice informatike Gordane Vuković i nastavnika C-SBH jezika i književnosti Dragoljuba Pajovića.

Veb-sajt je kreiran u želji da se omogući učenicima pristup dodatnim informacijama i zanimljivostima. Preglednost i jednostavnost bili su vodeći parametri kojima su priređivači težili. Među ponuđenim fajlovima nalaze se anegdote o poznatim piscima, zaboravljene riječi, priče iz davnina, izreke, grafiti, aforizmi, ljubavne pjesme, pravopis, učenički literarni i likovni radovi i korisni linkovi.

Prezentaciji su prisustvovali zainteresovani učenici, pedagogica Vanja Rakočević i članovi pomenuta dva stručna aktiva – Mirjana Perović, Violeta Zečević, Aleksandra Brnović, Ana Aranitović, Jovan Krušić, Miloš Popović i Mladen Janković.