Мушка фудбалска екипа Гимназије „Слободан Шкеровић” освојила је друго мјесто на Општинском такмичењу у малом фудбалу које је одржано на терену код Школе за средње и више стручно образовање „Сергије Станић”.

Том приликом гимназијалци су приказали тимску игру, борбеност и фер-плеј. Након двије побједе у четвртфиналу и полуфиналу, нашу екипу поразила је у финалу екипа Стручне медицинске школе након извођења пенала.

Селекцију Гимназије предводили су професори Жарко Маркуш и Александар Гошовић, а ученици који су чинили екипу су: Андрија Лаловић III-С1, Павле Симићевић II-Д, Филип Домазетовић III-С1, Огњен Вукашиновић III-С1, Филип Луковац III-С1, Немања Дурковић III-С1, Ристо Пејовић III-С1, Марко Кнежевић III-С1, Петар Вукотић III-К, Омар Рамовић III-С1.