Copyright 2021 - Custom text here

USPJEH NAŠIH SPORTISTA

U subotu, 29. maja, održan je u Ulcinju međunarodni turnir 2. Ulcinj Trophy u obje sportske discipline taekwondoa, sportskoj/olimpijskoj borbi (kyorugi) i tehničkoj disciplini izvođenje formi (poomsae).

Turnir je okupio 510 takmičara/ki, iz 45 klubova, iz pet država. Naši učenici, članovi Taekwondo kluba „Akademac”, osvojili su značajne rezultate: Sara Arifović (III-B) zlato i srebro, Sara Dragojević (I-H) srebro i bronzu, Todor Vujić (II-E2) bronzu, Ana Lazović (I-E3) bronzu, Milena Jovanović (III-H) bronzu, Maša Ilić (II-F) zlato i Dino Arifović (II-L) zlato.

I gimnazijalka Dunja Đuranović (II-I), članica kluba „Montenegro stars“, osvojila je srebrnu medalju u borbama u kategoriji juniorki -62kg u B klasi.

 

USPJEH NAŠIH SPORTISTA U subotu, 29. maja, održan je u Ulcinju međunarodni turnir 2. Ulcinj Trophy u obje sportske...

Posted by JU Gimnazija "Slobodan Škerović" on Monday, 7 June 2021
f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];