Copyright 2020 - Custom text here

RADIONICA I ONLINE PREDAVANJE S AMERIČKOM AMBASADORKOM − NJENOM EKSELENCIJOM DŽUDI RAJZING RAJNKE

U četvrtak, 22. oktobra, učenici II-E2 odjeljenja, u okviru vannastavnih aktivnosti, zajedno s profesoricom engleskog jezika Natašom Bešović, prisustvovali su predavanju i radionici s američkom ambasadorkom u Podgorici, gospođom Džudi Rajzing Rajnke. Predavanjem „Women’s Political Leadership and Participation“  obilježeno je sto godina od dobijanja prava glasa žena u Americi, iako su borba i pokret postojali mnogo prije 1920. godine. Radionica je organizovana putem Zoom aplikacije, a u organizaciji US Cornera u Podgorici.

 

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];