Naši učenici su na Prvenstvu srednjih škola Podgorice ostvarili fantastične rezultate – pet zlatnih medalja i tri bronzane, što je Gimnaziji donijelo prvo mjesto u ukupnom plasmanu.

S ponosom vam predstavljamo Zlatni tim naše škole:

ZLATNE rukometašice: Marija Terzić 4K, Teodora Vukotić 2S1, Anastasija Krivokapić 1S1, Gordana Marsenić 1S1, Tijana Vukčević 2S1, Ksenija Džaferović 3G, Katarina Džaferović 1S1, Darinka Todorović 1S2, Anđela Cupara 1S2, Ana Radunović 1S1, Anastasija Bošković 1S2, Lea Vukašević 1S2, Olivera Đuković 1K. Mentori: prof: Filip Jovićević i prof. Nenad Knežević.

ZLATNI odbojkaši: Popović Vladimir 2M, Nikčević Kosta 2M, Jovović Đorđije 2S1, Todorović Branko 2G, Dubak Danilo 1S1, Bigović Krsto 2B, Brnović Blažo 2B. Mentor: Luka Velimirović

ZLATNI košarkaši: Marković Aleksa, Živanović Luka, Marinović Đorđije, Banović Dejan, Baletić Dejan ,Đukić Andrija, Baletić Balša, Simić Ognjen, Bošković Petar, Lončarević Luka, Vukčević Petar, Šekularac Ivo. Mentor: Željko Milić.

ZLATNE odbojkašice: Neda Knežević 3J, Mina Dragović 3J, Katarina Vujović 3D, Teodora Rakočević 3L, Ivana Miljanić 2S1, Milica Krivokapić 2S1, Jovana Belojević 3D, Elena Roganović 1S2, Lana Savović 1S2, Sara Globarević 1I, Tamara Radulović 4B , Mentor: Marko Garčević

ZLATNI teniseri: Andrea Ćetković 2S2 i Tomaš Pejanović 2S1. Mentori: Aleksandra Ražnatović i Mirjana Vujošević

BRONZANI stonoteniseri: Lazar Jovović 4D, Vujović Iva 3B. Mentor: Miroslav Radulović

BRONZANI fudbaleri: Danilo Nikčević, Lazar Baltić, Luka Mirković, Petar Vuković, Igor Vukčević, Ognjen Gašević, Bogdan Obradović, Petar Vukotić, Matija Račić, Nikola Kruta, Vuk Dapčević, Marko Marković. Mentor: Žarko Markuš

BRONZANI karatisti: Ognjen Otašević, Vasilije Mićunović, Mia Mraković. Mentor: Nebojša Damjanović

Učešće u Prvenstvu takođe je uzela i muška rukometna ekipa u sastavu: Đurović Andrija 2D, Kovačević Marko 2M, Simićević Stefan 2S2, Hrapović Emir 3A, Idrizović Haris 3G, Stanišić Andrej 3G, Kastratović Petar 3G, Vukčević Rajko 3G, Zuber Jovan 3E, Kruta Nikola 3E, Brnović Filip 3I, Đekić Andrej 3L, Perović Luka 4L, Planinić Danilo 4L, Mentor: Nenad Knežević.

Iskreno čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na izuzetnim rezultatima.