Gimnazija „Slobodan Škerović” predstavila se u ponedjeljak, 9. maja, na 16. Međunarodnom podgoričkom sajmu knjiga i obrazovanja.

Prezentovanje Gimnazije započela je direktorica Biljana Vučurović koja je govorila o istorijatu Škole i dosadašnjim postignućima, nakon čega su profesori i učenici pričali o smjerovima koje nudi ova obrazovna ustanova i o svom radu i učenju u specijalističkim odjeljenjima. Lijepom utisku koji je Gimnazija ostavila tokom predstavljanja doprinio je i školski hor koji je uz pratnju benda izveo nekoliko numera, a kojim je dirigovala profesorica Darija Šćepanović.

Svoj doprinos tokom predstavljanja Škole dali su i profesori i učenici: Filip Jovićević, Marko Šundić, Tanja Bojić, Darija Miljanić, Aleksandrina Vujačić, Petar Rakočević, Jelena Lučić, Mirja Gegović, Ksenija Kankaraš, Milica Usančević, Una Radulović.

PREDSTAVLJANJE GIMNAZIJE NA MEĐUNARODNOM PODGORIČKOM SAJMU KNJIGA I OBRAZOVANJA Gimnazija „Slobodan Škerović”...

Posted by JU Gimnazija "Slobodan Škerović" on Tuesday, 10 May 2022