Danas je naša škola ugostila članove plivačke sekcije srednje mješovite škole „Danilo Kiš“ iz Budve. Doček je upriličen u biblioteci škole, gdje se direktorica Zoja Bojanić-Lalović predstavila način organizovanja nastave, kao i mnogobrojne vannastavne aktivnosti.

Tačno u podne počelo je takmičenje plivačkih sekcija SMŠ „Danilo Kiš“ i naše sekcije. Učenik Petar Ivanović (III-N) osvojio je četvrto mjesto u kategoriji dječaka (25 m tehnika ‒ kraul), dok je Teodora Raonić (I-E2) osvojila treće mjesto u kategoriji djevojčica (25 m tehnika ‒ prsno). Svi učesnici dobili su priznanja za učešće u takmičenju. Rezultat je svakako bio u drugom planu, a početak jedne uspješne saradnje između dvije škole, nova prijateljstva, stvaranje novih šampiona i promocija zdravih stilova života u prvom planu.