U srijedu, 2. juna, u okviru zajedničkih vannastavnih aktivnosti i online debata naših učenika i cetinjskih gimnazijalaca, koje se realizuju tokom ove školske godine, učenici trećeg razreda filološkog smjera i učenici prvog razreda naše škole, s profesoricom engleskog jezika Tanjom Bojić, posjetili su Gimnaziju na Cetinju.

Cetinjski gimnazijalci, zajedno sa svojom profesoricom Natašom Stanojević, pripremili su zanimljive radionice na engleskom jeziku „Teambuilding”, gdje su učenici kroz igru i zabavne sadržaje uveli nove članove debatne sekcije, razmijenili iskustva i  pokazali svoje talente iz različitih oblasti. Online druženja su još jednom oživjela u učionicama, a naši domaćini su nas upoznali i sa znamenitostima prijestonice. Radujemo se novim radionicama i susretima.