Copyright 2022 - Custom text here

MLADI KROZ RADIONICU NAUČILI DA PREPOZNAJU GOVOR MRŽNJE

Profesorica Lela Korać Rajčevska, članica Tima za nenasilje, ugostila je u petak, 10. novembra,  predstavnike Centra za građansko obrazovanje koji su u odjeljenju IV-H sproveli radionicu „Mladi blokiraju mržnju, šire ljubav!” 

Cilj radionice bio je da upozna mlade sa govorom mržnje, kako da ga prepoznaju, prijave i bore se protiv njega. Radionica je dio vršnjačke edukacije ove organizacije, a vodile su je učenice naše škole Marija Boljević, III-E2, Sofija Krcalović, II-E1, Jelena Boljević, I-N i Mia Martina Praščević, I-K. 

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];