U srijedu, 3. marta, održane su dvije radionice − online debate na engleskom jeziku − u školskoj biblioteci i zelenoj učionici Gimnazije „Slobodan Škerović”.

U okviru zajedničkih vannastavnih aktivnosti, radionice su kreirali i realizovali učenici trećeg razreda filološkog smjera i učenici prvog razreda naše škole sa cetinjskim gimnazijalcima i profesoricama engleskog jezika Tanjom Bojić i Natašom Stanojević.

Goste je pozdravila direktorica Zoja Bojanić-Lalović, poželjela im dobrodošlicu i upoznala ih s nastavnim i vannastavnim aktivnostima i uspjesima naše škole. Učenici su zajedno sa svojim profesoricama pripremili kreativne i dinamične radionice na engleskom jeziku, aktivno učestvovali u diskusiji i razmijenili iskustva s prethodnih virtuelnih radionica.

Ponosni na zajedničke aktivnosti i bogatiji za nova iskustva i prijateljstva, ostvarena u virtuelnom svijetu, podgorički i cetinjski gimnazijalci i njihove profesorice raduju se novim susretima i zajedničkim aktivnostima.