На државном такмичењу из енглеског језика, 1. категорија (1. и 2. разред), ученик Мирослав Вујновић (1-Ф) освојио је 1. мјесто. Менторка је професорица Катарина Ракочевић.

Мирослав сматра да је успјех на овогодишњем такмичењу производ његовог интересовања за усавршавањем енглеског језика још од момента када је почео да га учи, како у школи, тако и код куће. У деветом разреду освојио друго мјесто, а ове године, и у много јачој конкуренцији, жељено прво мјесто на државном такмичењу.

Прошлогодишње учешће на такмичењу помогло му је да зна шта га очекује ове година, па самим тим ни припреме нису биле превише захтјевне.

Иако данашњим технологијама, интернету и друштвеним мрежама приписујемо углавном лоше карактеристике, Мирослав има  позитивно искуство и додаје да интернет може да буде изузетно средство за стицање нових и употпуњавање знања стечених у школи.