Povodom Međunarodnog dana volontera, članovi Volonterskog kluba Gimnazije „Slobodan Škerović“, zajedno sa svojom koordinatorkom pedagogicom Vanjom Rakočević, juče su posjetili OŠ „Milorad Musa Burzan“.

Učenicima starijih razreda predstavili su Klub i aktivnosti koje realizuju, razgovarali o tome šta ih je motivisalo da se uključe u rad Kluba, ali i šta su naučili, govorili o značajnim iskustvima koja su stekli. Ovo je ujedno bila i prilika da se  dogovori saradnja i uspostavljanje novog volonterskog servisa, od narednog polugodišta, u okviru kojeg će volonteri pružati podršku učenicima s poteškoćama u učenju, ali i zajednički osmišljavati i realizovati brojne aktivnosti s učenicima ove osnovne škole.