Sa prvim toplim danima obavljeni su radovi u školskom voćnjaku. Nakon što je Gimnazija obezbijedila sredstva i opremu, profesori Momir Šćepanović, Ljiljana Jovićević i Jela Zeković, uz podršku tehničkog osoblja, nakon završene nastave, obavili su proljećne radove u voćnjaku.

Očišćen je prostor, uklonjena trava oko voćki i odrađena površinska obrada zemljišta. Završeno je okopavanje, prihranjivanje voćki organskim đubrivima i zalivanje. Planirano je da učenici zajedno sa svojim profesorima nastave sa uređenjem i njegovanjem biljaka. Na taj način imaćemo priliku da uživamo u berbi ljetnjih i jesenjih plodova.

JOŠ JEDAN VELIKI USPJEH KARATISTKINJE HELENE BACKOVIĆ Učenica I-S2 odjeljenja Gimnazije i članica kluba „Omladinac”...

Posted by JU Gimnazija "Slobodan Škerović" on Wednesday, 4 May 2022