Гимназија вас обавјештава да је Министарство просвјете расписало Накнадни конкурс за упис ученика у први разред средњих школа за школску 2022/2023. годину.

У вези са тим, ученици основних школа који желе да наставе своје школовање у Гимназији „Слободан Шкеровић” могу конкурисати за једно од преосталих једанаест мјеста у одјељењу математичке гимназије. У претходном уписном року попуњена су сва предвиђена мјеста за гимназију општег, спортског и двојезичног усмјерења.

Као и у јунском року, пријаве на Конкурс подносе се електронски на адресу www.upisi.edu.me. Ученик који први пут користи апликацију за упис треба да се претходно региструје. Пријаве се могу поднијети 17, 18. и 19. августа. Ђаци који из неког разлога буду имали проблем приликом електронске пријаве, то могу урадити и у школи.