Гимназија обавјештава заинтересоване ученике и родитеље да је усљед добијања сагласности Министарства просвјете за формирање додатног одјељења опште гимназије и одобрења о проширењу броја ученика у формираним одјељењима, о чему смо претходно информисали  јавност, листа примљених ученика, објављена 30. 6. 2022. године, проширена за смјерове:

општа гимназија ‒ закључно са редним бројем 376;

двојезична гимназија ‒ закључно са редним бројем 96;

спортска гимназија ‒ закључно са редним бројем 32.

Одјељење  математичке гимназије може проширити број ученика у Накнадном конкурсу за упис у први разред који је расписало Министарство просвјете за период од 17. до 19. 8. 2022. године (информација се налази већ на нашим гласилима).

Потврда уписа ученика са проширене листе за први разред одржаће се 22. и 23. 8. 2022. године од 10 до 14 сати. За потврду уписа потребно је донијети оригинална свједочанства посљедњег циклуса основног образовања, диплому „Луча” на увид и дипломе са такмичења.