Гимназија је још једном показала да је образовна институција чији ученици и професори постижу најбоље резултате на државним и међународним такмичењима. Резултат препознатљивог талента и марљивог рада наших вриједних ученика огледа се и у освајању 25 награда на државном такмичењу, од тога 11 првих, 7 других и 8 трећих мјеста. Овај изванредан успјех не би био могућ без преданог рада и залагања њихових ментора, добре опремљености учионица и кабинета и цјелокупне организације многобројних активности у нашој школи. У подстицајној атмосфери, у којој се и ученици и наставници међусобно инспиришу и подржавају лакше се постижу значајни резултати.

Наши такмичари су показали да Гимназија његује високе стандарде знања и вјештина из свих образовних подручја која се у њој изучавају.

Школа честита ученицима на оствареном пласману и охрабрује их, као и до сада, у даљем раду и напредовању.

РЕЗУЛТАТИ