U susret Sajmu obrazovanja inostranih univerziteta koji organizuje agencija ISEM (International Student Exchange Montenegro), u srijedu, 10. novembra u 11.30, biće organizovana prezentacija na kojoj će  predstavnici inostranih univerziteta, koji će posjetiti našu školu, govoriti o studijskim programima univerziteta sa kojih dolaze i mogućnostima za dobijanje stipendija.

Univerziteti čije studijske programe će predstaviti naši posjetioci su: Webster University (Beč), American College of Romeu (Rim),  RIT Croatia (Zagreb i Dubrovnik), American College of Thessaloniki (Solun), EU Business School (Barselona, Minhen, Ženeva i Montre).

Za učešće na prezentaciji poslati elektronsku poštu na adresu Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli., te navesti ime i prezime, razred i odjeljenje.