Inoškolci će u nedjelju, 14. novembra u 11 sati, organizovati onlajn radionicu ,,Razvijajmo omladinsko liderstvo”.

Radionica je zamišljena tako da privuče pažnju onima koji su zainteresovani za razvijanje liderskih vještina, volonterizam, omladinski i ekološki aktivizam.

Na radionici će biti riječi o ulozi i značaju svih segmenata omladinskog aktivizma i izviđaštva, kao i o tome na koje načine mladi mogu razvijat liderske vještine i postati vršnjački edukatori. Naši omladinski edukatori će upoznati učesnike sa izviđačkim metodom i njegovim segmentima.

Na primjeru omladinskog aktivizma srednjoškolci će steći znanja iz različitih oblasti djelovanja mladih, a raznovrstan materijal koji je pripremljen biće im od koristi za razvoj socijalnih, intelektualnih i društvenih vještina.

Inoškolci pozivaju sve srednjoškolce Crne Gore da se pridruže radionici slanjem prijave do subote, 13. novembra u 17 sati, putem linka https://forms.gle/dET2gHLk7maGcAJs6.

Inoškolci na Instagramu @inoskolci.

#inoskolci #neformalnaedukacija #vrsnjackaedukacija #gimnazija #slobodanskerovic #slobodanškerović #gimnazijaslobodanškerović #davidvukicevic