Tim za karijernu orijentaciju obavještava učenike da se u ponedjeljak, 26. septembra, organizuje prezentacija Univerziteta „Njujork” koji se nalazi u Abu Dabiju (NYUAD). Na Univerzitetu je moguće upisati veliki broj različitih studijskih programa: umjetnost i humanističke nauke, inženjerstvo, prirodne nauke, multidisciplinarne nauke.

Već duži niz godina, naši učenici ostvaruju mogućnost da studije, uz pune stipendije, nastave na ovom univerzitetu. Ipak, kako je procedura zahtjevna, ovu posjetu vidimo kao mogućnost da se đaci upoznaju sa procesom prijave i eventualno otklone nedoumice ili riješe dileme oko samog procesa prijave.
Prezentacija će se održati u biblioteci škole u 14.30 sati. Zainteresovani učenici svoje učešće mogu prijaviti preko imejla Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli. do ponedjeljka, 26. septembra, u 13 sati.