Pozivamo zainteresovane učenike koji imaju preduzetničkog duha i žele da se okušaju u ovoj oblasti da se prijave za projekat razvijanja preduzetničkih ideja kod mladih.

Projekat se sastoji od 4 faze. Prva faza obuhvata jednodnevno  predavanja, s ciljem da se razviju znanja, vještine i stavovi koji su neophodni za formiranje i realizovanje ideje jednog  mladog preduzetnika.

Druga faza projekta je priprema za takmičarski dio, uz mentorski rad. Mentori, kao i predavači, biće članovi Unije mladih preduzetnika. Takmičari će biti podijeljeni u 5 grupa od po 6 učenika. Kada svaka grupa dobije svog mentora, dobiće određeni vremenski period za razvijanje preduzetničke ideje.

Treća faza je predstavljanje preduzetničkih ideja. Pred stručnim žirijem timovi će predstavljati svoje ideje, a najbolja ideja će dobiti novčana sredstva za realizaciju.

Predavnje i raspodjela u timove oržaće se u  ponedjeljak, 3. decembra u 9 sati.

Prijave treba poslati do četvrtka, 29. novembra, na e-mail Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli. ili dostaviti Pedagoško-psihološkoj službi, gdje mogu dobiti i detaljnije informacije.