Italijanski institut za kulturu u Beogradu, u saradnji sa Ino Agencijom iz Beograda, organizuje sajam obrazovanja EduFair Italiano u Podgorici. Na sajmu će se predstaviti italijanski univerziteti i škole jezika, između ostalih, Univerziteti iz Bolonje i Milana, Univerzitet Ka Foskari iz Venecije i drugi.

Sajam će se održati 4. februara od 13:00 – 17:00h u Narodnoj biblioteci „Radosav Ljumović", Njegoševa 22, Podgorica.

Pozivaju se učenici da učestvuju na sajmu kako bi se upoznali sa mogućnostima diplomskih ili postdiplomskih studija u ltaliji, kao i učenja italijanskog jezika u nekoj od škola jezika u ltaliji.

Za više informacija obratite se mejlom na adresu iicbelgrado@esteri.it iii putem telefona na broj +3811113629436.