Gimnazija obavještava učenike da će povodom 26. septembra – Evropskog dana jezika, Sektor za informisanje javnosti o EU i procesu pristupanja EU Generalnog sekretarijata Vlade Crne Gore, u okviru projekta „me4eu” koji finansira EU, organizovati Instagram kviz u ponedjeljak, 27. septembra.

Toga dana na Instagram pričama stranice @me4eu biće objavljena tri nagradna pitanja. Pratilac koji prvi odgovori tačno na postavljeno pitanje osvaja nagradu. U međuvremenu, do dana održavanja kviza, biće objavljeno nekoliko najavnih pitanja da bi zainteresovani učenici mogli na adekvatan način da se pripreme za kviz.

Organizatori ohrabruju sve zainteresovane učenike koji vole jezike i žele da ih usavršavaju da učestvuju u pomenutom kvizu.