Ученици Гимназије „Слободан Шкеровић” учествовали су у едукативним радионицама и стекли нове вјештине које се тичу менталног здравља и креирања квалитетне свакодневице.

Радионице су припремили и реализовали омладински едукатори и аутори пројекта „Детоксификуј.ме” Софија Кирсанов и Давид Вукићевић, у Омладинском клубу Гимназије.

На радионици „Самопоуздање и здраве навике” говорили смо о начинима и важности изградње самопоуздања за креирање квалитетног животног стила који треба да красе здраве навике које млади морају да успоставе у току средњошколског образовања.

У оквиру едукативне радионице „Асертивност и међуљудски односи” говорили смо о токсичним односима и њиховим посљедицама, асертивности и процесу побољшавања и стварања здравих односа.

Учесници су поздравили тематику едукација и изразили задовољство пројектом „Детоксификуј.ме”, који се реализује уз подршку Уније средњошколаца.