Чланови Волонтерског клуба Гимназије током викенда учествовали су у акцији кићења школе. Овом приликом, током које су помагали представницима Ученичког парламента, волонтери Школе су још једном показали зашто су препознати у самој Школи, али и у друштву, као заједница на коју се увијек може ослонити и која је спреман да пружи сваку врсту подршке.

На поменуту претпразничку атмосферу која је обиљежила викенд, врло лијепо се надовезао и Међународни дан волонтера који је обиљежен у нашој Школи. Током тог дешавања, изабрани волонтер је, након што би замолио све волонтере једног одјељења да устану, читао честитку Волонтерског клуба Гимназије упућену свим волонтерима Црне Горе. У склопу честитке, Волонтерски клуб је позвао све гимназијалце и гимназијалке који нису до сада били друштвено ангажовани да се покрену у том смислу и придруже Клубу.