У Гимназији „Слободан Шкеровић” ове суботе организован је Дан спорта током кога је Школа понудила ученицима да покажу свој препознатљиви таленат и спортски дух.

Након тога, рад је настављен у дворишту, гдје су радници „Екопланта”, уз велику помоћ техничког особља Гимназије, уклањали суве гране на дрвећу и сређивали простор око школског здања. На овај начин Гимназија је најавила скори почетак низа прољећних радова, али је и истакла да не брине само о естетском изгледу дворишта, већ и о самој безбједности ученика и запослених.

Овакав одговоран однос још један је показатељ да се Школа, кроз рационално улагање значајних средстава, труди да одржи и унаприједи вриједности које су у протеклом периоду установљене.

СУБОТА У ГИМНАЗИЈИ У ЗНАКУ СПОРТА И СРЕЂИВАЊА ДВОРИШТА У Гимназији „Слободан Шкеровић” ове суботе организован је Дан...

Posted by JU Gimnazija "Slobodan Škerović" on Saturday, 26 February 2022