Na jučerašnjem webinaru čuli smo zanimljivosti o životu i načinu studiranja u Sloveniji. Maša Todorović je govorila o svom iskustvu u primorskom slovenačkom gradu Kopru, a Sara Ražnatović o tome kako izgleda studirati u glavnom gradu Slovenije.

Naredni webinar organizujemo s našom bivšom učenicom Vjerom Radović, koja je upravo završila srednjoškolsko obrazovanje u Americi i nastavlja studije na Univerzitetu u Majamiju. Pridružiće nam se i Anica Vujnović, EducationUSA savjetnica, koja će govoriti o načinima pripreme za testove SAT i TOEFL, s posebnim akcentom na test TOEFL koji je važan prilikom upisa na studije ne samo u Americi, već i u Evropi.

Webinar će biti organizovan 29. aprila, s početkom u 17 sati. Možete se registrovati slanjem osnovnih podataka (ime, prezime, razred i odjeljenje) putem e-maila pedagogici Vanji Rakočević na Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli..