Na jučerašnjem webinaru, već četvrtom po redu, čuli smo zanimljivosti o životu i načinu učenja u internacionalnoj školi KSI u Tivtu, kao i o mogućnostima za dobijanje stipendije u istoj.

Naredni webinar organizujemo s našim bivšim učenicama Sarom Ražnatović i Mašom Todorović. O načinu prijave i upisa na slovenačke fakultete, kao i studentskom životu čućemo od Sare i Maše, koje studiraju u Sloveniji. Kako je u toku online upis na slovenačke fakultete, mogu se prijaviti zainteresovani maturanti, ali i ostali koji razmišljaju o studiranju u Sloveniji.

Webinar će biti organizovan 22. aprila, s početkom u 17 sati. Možete se registrovati slanjem osnovnih podataka (ime, prezime, razred i odjeljenje) putem e-maila pedagogici Vanji Rakočević na Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli..