Na jučerašnjem webinaru, trećem po redu, imali smo priliku da čujemo zanimljiva iskustva naših bivših učenica Đane Čabarkape i Sofije Krivokapić o načinu prijave za stipendiju i uslovima studiranja i života u Mađarskoj.

Naredni webinar organizujemo sa Simonom Šestović i našom bivšom učenicom Sarom Ilić. Simona i Sara su dobitnice stipendije Knightsbridge Schools International Montenegro iz Tivta (KSI), gdje pohađaju nastavu u okviru programa međunarodne mature. Kao što ste već upoznati, KSI nudi stipendije za ovaj program učenicima prvog i drugog razreda, a rok za prijavu je 27. april 2020. godine.

Webinar će biti organizovan 15. aprila, s početkom u 17 sati. Možete se registrovati slanjem osnovnih podataka (ime, prezime, razred i odjeljenje) putem e-maila pedagogici Vanji Rakočević na Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli..