Klub talentovanih učenika,  kojim koordinira pedagog Gordana Arsović,  uz podršku profesora fizike Suzane Vujošević i Ranke Šestović, organizovao je Veče fizike pod nazivom „Radioaktivnost i njena primjena”, u petak, 14. februara, u školskoj biblioteci.

Naši maturanti: Aleksandra Dedović, Draško Mijanović, Jovana Protić, Marija Žižić, Maša Lončar, Maša Saveljić i Natalija Vujošević zainteresovanim učenicima govorili su o radioaktivnosti, detektorima zračenja, dozimetriji i zaštiti od zračenja, primjeni radioaktivnih  izotopa u medicini, industriji, poljoprivredi, arheologiji... Zahvaljujemo svim učenicima koji su prisustvovali prezentaciji, kao i kolegama Mladenu Jankoviću, Miroslavu Raduloviću i Vladimiru Popoviću.