Gimnazija sa ponosom ističe da su njene učenice Sara Dragojević, Maša Ilić i Milena Jovanović ostvarile odličan rezultat na Prvenstvu Crne Gore u taekvondu koje je održano u subotu, 6. novembra, u Podgorici.

Na prvenstvu na kome je učestvovao veliki broj takmičara, naše učenice su nastupile u okviru Taekvondo kluba „Akademac”. Učenica Sara Dragojević osvojila je srebrnu medalju u disciplini forme u individualnoj kategoriji, dok je u kategoriji tim osvojila zlato. Maša Ilić, takođe učenica Gimnazije, u disciplini forme u individualnoj kategoriji osvojila je bronzu, a u kategoriji tim zlatnu medalju. Učenica Milena Jovanović u disciplini forme u individualnoj kategoriji osvojila je zlatnu medalju.

Gimnazija još jednom čestita učenicama na uzornom rezultatu i nada se njihovim daljim uspjesima.