Iako se ove subote u Gimnaziji „Slobodan Škerović” ne realizuje nastava, u školi vlada radna atmosfera.

Radnici „Ekoplanta”, uz podršku tehničkog osoblja Gimnazije, nastavili su sređivanje dvorišta i  orezivanje višedecenijskih platana i lipa. Na ovaj način Gimnazija pokazuje da čuva i unapređuje prepoznatljiv izgled prostora oko školskog zdanja, ali i da spremno dočekuje proljeće kada će i učenici i zaposleni više vremena provoditi u prirodi.

Radnu atmosferu upotpunilo je i održavanje velikog broja sekcija. Niz vannastavnih aktivnosti realizovanih tokom ove subote samo je najava proljećnih dešavanja u školi od kojih ćemo neka imati priliku da vidimo već u  ponedjeljak, 21. marta, kada se obilježava Dan poezije.