Članovi Atletske sekcije tradicionalno su učestvovali na 65. uličnoj trci – Trofej Podgorice. U konkurenciji učenica na 1000 m, drugo mjesto osvojila je Mija Milić (2-N). U konkurenciji dječaka na 1500 m, drugo mjesto zauzeo je Balša Rabrenović (3-H), a treće mjesto je osvojio Sergej Pejović, učenik 2-C odjeljenja. U ukupnom plasmanu srednjih škola osvojili su 1. mjesto. Koordinatorka Atletske sekcije, profesorica fizičkog vaspitanja Marija Mitrović dobila je zahvalnicu za doprinos održavanju trke i pehar za najuspješnijeg profesora srednjih škola iz Podgorice.

Učesnici trke iz naše škole su: Nemanja Đurišić, 3-H, Balša Rabrenović, 3-H, Sergej Pejović, 2-C, Simona Brnović, 2-E3, Sara Popović, 3-G, Marko Terzić, 3-G, Balša Tomašević, 3-G, Đorđije Radulović, 2-D, Matija Kaluđerović, 4-E4, Mija Milić, 2-N, Luna Zečević, 3-I,  Tara Rašović, 1-S, Milena Stanišić, 3-I, Anastasija Bulatović, 1-L i Đina Vukašinović, 3-I.