Budući da je epidemiološka situacija dozvolila da Gimnazija ponovo organizuje proslave, te da nastavi sa programom uživo, u četvrtak, 5. maja, u svečanoj sali, održana je repriza priredbe upriličene povodom 115. rođendana ove ustanove. Na priredbu su bili pozvani svi prijatelji škole, ali i bivši gimnazijalci kojima i nije potrebna pozivnica da bi posjetili kuću u kojoj su pravili najljepše uspomene.

U dobroj atmosferi, kao i prethodnog puta, prisutni su imali priliku da uživaju u numerama koje je izvodio školski hor, ali i da isprate centralni događaj proslave ‒ poetsko-polemički performans „Polemika o polemici”.

O tome kako je protekao odogađaj najbolje svjedoče fotografije koje su zabilježene.

POLEMIKA O POLEMICI, ONCE AGAIN Budući da je epidemiološka situacija dozvolila da Gimnazija ponovo organizuje proslave,...

Posted by JU Gimnazija "Slobodan Škerović" on Friday, 6 May 2022