U srijedu, 28. novembra, u sportskoj Sali Gimnazije, završeno je Opštinsko takmičenje srednjih škola u rukometu.

Organizator takmičenja je Sekretarijat za sport i kulturu i Glavni grad.

Učenice naše škole izborile su prvo mjesto i plasirale se za Državno takmičenje. Rukometašice koje su zaslužne za pobjedu su: Magdalena Kojović 1s1, Ksenija Đžaferović IV g, Katarina Đžaferović IIs1, Tijana Vukčević IIIs1, Anastasija Krivokapić IIs1, Darinka Todorović IIs2, Anja Bojanić Is1, Anđela Cupara IIs2, Elena Vlahović Is2, Teodora Vukotić IIIs1, Nikolina Knežević Is1, Nikoleta Pejović Is1, Mela Mehmedović Is2, Nađa Kadović Is1, Tamara Raičević Is1, Anastasija Bošković IIs2, Maša Saveljić Il. Mentori su profesorica Marija Mitrović i profesor Filip Jovićević.

Profesor Nenad Knežević i profesorica Marija Mitrović predvodili su sjajne momke, koji su se izborili za drugo mjesto: Haris Idrizović IVg, Vasilije Pečurica Is1, Rajko Vukčević IVg, Marko Kovačević IIIM, Marko Parača Ii, Đorđe Ivanović Ia, Stefan Simićević IIIs2, Balša Cerović Id, Nikola Jovanović IVk, Emir Hrapović Iva, Milan Popović In, Aleksa Stanišić Is1