POSLJEDNJI RADOVI U DVORIŠTU PRED DOLAZAK ĐAKA

Tokom ljetnjeg raspusta osoblje Gimnazije „Slobodan Škerović” nastavilo je da ulaže značajne napore u održavanje školskog dvorišta.

U tom pravcu teku i posljednji radovi u dvorištu pred dolazak novih đaka i povratak starih u školu. Prefarbane su klupe, dotjeran je dvorišni mobilijar, a očišćena je od paučine i prašine i fasada Gimnazije. Kao i u proteklom periodu, poseban izazov bio je održavanje biljaka i školskog travnjaka na podgoričkim vrućinama, ali se marljivim radom i to uspjelo. O tome kako izgledaju dvorište i završni radovi u njemu  najbolje svjedoče fotografije koje objavljujemo uz tekst.

POSLJEDNJI RADOVI U DVORIŠTU PRED DOLAZAK ĐAKA Tokom ljetnjeg raspusta osoblje Gimnazije „Slobodan Škerović” nastavilo...

Posted by JU Gimnazija "Slobodan Škerović" on Saturday, 3 September 2022