Povodom Svjetskog dana poezije, učenici naše škole postavili su, uz podršku profesorica Maje Sekulović i Jelene Pavićević, interaktivnu izložbu – „Poeziji, u čast”.

Odabrana poezija svoje mjesto našla je u, za tu priliku, specijalno dekorisanim kovertama. U holu ispred školske biblioteke uživalo se u stihovima: Petra II Petrovića Njegoša, Rista Ratkovića, Vladimira V. Majakovskog i Miloša Crnjanskog.

Učenici koji su radili na pripremi ove aktivnosti: Dunja Đuranović, Tayra Redžepagić, Ksenija Despot, Teodora-Bojana Jovanović, Hristina Živković, Andrea Pajović, Bobana Otašević, Sara Vukotić, Lana Vujošević, Ivona Popović, Mina Brajović, Tamara Andrić, Tina Marković, Kruna Radusinović, Natalija Baošić, Irina Vujačić, Sara Jovanović, Valentina Lelović, Petar Vlahović.