Copyright 2021 - Custom text here

ONLAJN RADIONICA EDL - STORYTELLING TIME

Učenici dvojezičnih odjeljenja II-E1 i II-E2 pokazali su da ih pandemija koronavirusa ne može spriječiti, niti ograničiti u iskazivanju umijeća i vještina.

Oni su sa svojom profesoricom engleskog jezika mr Natašom Bešović učestvovali u online projektu obilježavanja 26. septembra - Evropskog dana jezika (European day of Languages) pod nazivom: EDL- Storytelling Time. Zbog pandemije projekat nije realizovan u septembru već na kraju prvog klasifikacionog perioda.  Učestvovali su sljedeći učenici: Filip Femić, Lara Aligrudić, Lara Pejović,  Lana Jovanović, Omar Kerović, Elena Vujošević, Lea Babović, Luka Vemić,  iva Vukašinović, Nađa Matković, Nikolina Radusinović, Hajdana Todorović, Jana Vujošević, Jana Velašević, Danilo Perić i Vanja Drobnjak.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];