Povodom manifestacije Otvorena vrata Gimnazije, u prostorijama Omladinskog kluba, upriličeno je druženje sa učenicima SSŠ „Spasoje Raspopović” iz Podgorice i SMŠ „25.  maj” iz Tuzi.

Radionica je organizovana u prijatnoj atmosferi, a učenica Nađa Lalović, koje je bila i moderator radionice, zadivljujuće spretno podstakla je učenike na rad i razmjenu mišljenja. Đaci su diskutovali o medijima i medijskoj pismenosti, uticaju medija i društvenih mreža na mlade i ukupno društvo. Polaznici školskih sekcija koje vode nastavnici Mira Mrdak, Biljana Manigoda, Ana Vukosavović i Samir Đoković opravdali su povjerenje, te su koordinatori sekcija dogovorili da ovakav vid saradnje postane tradicija.

ODRŽANA RADIONICA O MEDIJSKOJ PISMENOSTI I UTICAJU DRUŠTVENIH MREŽA NA MLADE Povodom manifestacije Otvorena vrata...

Posted by JU Gimnazija "Slobodan Škerović" on Tuesday, 17 May 2022