Copyright 2021 - Custom text here

ODRAĐEN POSLJEDNJI TRENING PLIVAČKE SEKCIJE U POLUGODIŠTU

U ponedjeljak, 22. novembra, u 12 sati, učesnici Plivačke sekcije odradili su posljednji trening u ovom polugodištu.

Učenici su na treningu testirani (25 m tehnika kraul) za takmičenje koje je zakazano za šesti decembar. Naša škola će toga dana biti organizator takmičenja u plivanju, te će ugostiti dvije srednje škole - Ekonomsku školu „Mirko Vešović” iz Podgorice i Mješovitu školu „Danilo Kiš” iz Budve. Na ovaj način naša škola radi na podizanju svijesti kod djece o zdravim stilovima života i promociji plivanja kao sporta.

 

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];