Na 19. internacionalnom turniru „Vienna Open”, koji se održao 17. oktobra i na kojem je učestvovalo 115 klubova, iz 25 zemalja, sa 1050 takmičara, naši učenici, ujedno i članovi Karate kluba „Budućnost”, Mila Mraković i Vasilije Mićunović osvojili su medalje.

Na karate kupu „Energija”, 2. novembra, uz učešće 1100 takmičara iz 95 klubova, Vasilije Mićunović je osvojio 2. mjesto u kategoriji juniora, dok je Mila Mraković u pojedinačnom nastupu, u kategoriji juniorki, osvojila 1. mjesto, a u ekipnim nastupima i za seniorke i juniorke 1. mjesto. Sjutradan, 3. novembra, održan je Internacionalni turnir „Beogradski pobjednik”, na kom je učestvovalo 1040 takmičara, iz 115 klubova iz 10 zemalja. Mila Mraković je osvojila bronzu i dva zlata.

Narednog vikenda, 9. novembra, održano je karate prvenstvo Crne Gore za kadete, juniore i mlađe seniore, na kojem su Vasilije Mićunović, u kategoriji juniora, i Mila Mraković, u kategoriji mlađih seniorki, osvojili  3. mjesto.