„Challenge History ‒ React for the Future” bio je naziv ovog programa koji je, u saradnji s organizacijama iz država regiona, uključujući i našu školu, organizovao Helsinški komitet za ljudska prava u Srbiji. Otvaranjem razgovora na teme o odnosima zemalja na Balkanu, političkim narativima koji ometaju obnovu mira nakon burnog kraja prošlog vijeka, kao i pravilnom pristupanju istoriji prilikom njenog izučavanja, upućeni su u realne probleme svog okruženja i podstaknuti da samostalno, na adekvatan način, šire svoje znanje na ovom polju. Učenici su, pored mnogih interaktivnih predavanja, imali priliku da upoznaju jedni druge, razmijene iskustva i steknu divna prijateljstva.

LJETNJA ŠKOLA NA ENGLESKOM JEZIKU Naši učenici imali su priliku da prisustvuju ljetnjoj školi na engleskom jeziku....

Posted by JU Gimnazija "Slobodan Škerović" on Saturday, 7 August 2021