Наши ученици са професорицом руског језика Андреом Медином одржали су литерарно вече, у сали Народне библиотеке Радосав Љумовић“, поводом 225 година од рођења Александра Сергејевича Пушкина. Дивни рецитали у извођењу наших надарених ученика учинилу су да вече буде испуњено љубављу и поштовањем према Пушкиновим дјелима. Учествовали су: Мина Бошковић (23), Миљана Станковић (3-О), Софија Вуксановић (43), Лана Дамјановић (3-Ј), Анастасија Митровић (3-Ј), Емилија Поповић (3-Х), Катарина Петровић (3-Л), Владимир Божовић (3-Ј), Теодора Панов (12) и Јаков Бојовић (1-Л).

Том приликом ученици Мини Бошковић (2-Е2) уручена је награда за освојено 2. мјесто на недавно одржаном литерарном конкурсу на тему Симболи љубави и слободе у Пушкиновом дјелу”.

Минине менторке биле су проф. руског језика Андреа Медин и проф. Ц-СБХ језика и књижевности Светлана Поповић.