Rukometna ekipa Gimnazije u ranim jutarnjim časovima u subotu, 27. novembra, otputovala je za Beograd, gdje će učestvovati na Svjetskom prvenstvu u rukometu za srednje škole koje će se održati u periodu od 27. novembra do 5. decembra 2021.

Pomenuto prvenstvo organizuje Svjetska federacija za školski sport (ISF) u saradnji sa Savezom za školski sport Srbije, a naša škola je dobila priliku da učestvuje na takmičenju pobjedom na Državnom prvenstvu u školskim sportskim igrama.
Ekipu Gimnazije čini 14 mladih takmičarki: Kristina Arsenijevic, Andrea Brajović, Andrea Škerović, Lana Pavićević, Ivana Vujadinović, Nina Vuksanović, Tamara Radonjić, Tijana Lutovac, Maša Mitrović, Jelena Vukčevića, Mia Ražnatović, Anđela Milošević, Nikolina Marković i Maša Kuzmanović. Sa učenicima idu dva profesora ‒ Ivan Terzić i Aleksandra Ražnatović.